Santrifuj Pompalar

RVi Helisel Fanlı Pompalar

rvi-helisel-fanl-pompalarThe RV pump is the best solution for the transfer of liquid/solid blended products or medium viscosity products that cannot be pumped with an ordinary centrifugal pump.
Due to the helicoidal shape of the impeller, the transfer of the product is gentle and without clogging.
It is ideal for applications of the transfer of semi-finished products, product remains, waste, etc. in the food-processing industry and vanishes, glues, wastewaters in the chemical industry.
In comparison with the the RV_XX range, the RV_XXR pumps are provided with a bearing suppport in the lantern for work with viscous products and for applications provoking an increased axial stress.


Hyginox SN Santrifüj Pompalar

hyginox-sn-santrifj-pompalarThe Hyginox SN pump is a centrifugal stainless-steel pump suitable for motor assembly according to the USA NEMA stantards.
This pump is specially designed for the dairies, beverages, and food-processing, as well as CIP supply and auxiliary services in the chemical industry.


Prolac SWFI Santrifüj Pompalar

The SWFI pump is a centrifugal pump that complies with the highest hygienic requirements of the pharmaceutical industry.
Its main application is the loops of de-mineralised water of various pharmaceutical qualities.


Hyginox SE Santrifüj Pompalar

hyginox-se-santrifuj-pompalarA316 Kalite paslanmaz çelikten imal edilen Hyginox serisi pompalar; gıda, içecek, kozmetik ve benzer sanayilerde kullanılmaktadırlar. Yüksek et kalınlığı sayesinde korozyon aşınmalarına karşı uzun ömür gösteren pompalar farklı modellerinde aynı salmastra kullanımı sağlayarak yedek parça stoklarında standart sağlamıştır. Kolay sökülebilme özelliği ile kısa sürede kontrol ve temizlik uygulamalarına olanak sağlar. Süt, su, meyve suyu gibi ürünlerin transferi için ideal bir pompadır.

Max. Debi: 150 m³/h

Max. Basınç: 10 bar

Max.Çalışma Sıcaklığı: 100?C


Estampinox EFI Santrifüj Pompalar

estampinox-efi-santrifj-pompalarA316 kalite paslanmaz çelikten imal edilen EFI/H serisi pompalar; sanayinin bir çok dalında kullanım alanı bulur. Korozyon aşınmalarına karşı uzun ömür gösterip ; ayrıca yedek parça kolaylığı da sağlar.

Max. Debi: 50 m³/h

Max. Basınç: 3 bar

Max.Çalışma Sıcaklığı: 90?C


Dinfood Santrifüj Pompalar

dinfood-santrifj-pompalarYüksek kapasiteli, santrifüj pompa olarak tasarlanmıştır. Gıda ve içecek sektörlerinde yüksek debiler için ideal pompalardır. FDA ve EHED6 sertifikalarına sahiptirler.

Max. Debi: 1000 m³/h

Max. Basınç: 15 bar

Max.Çalışma Sıcaklığı: 120?C

pompa, hijyenik pompa, paslanmaz pompa,

Hijyenik Pompa Kullanılan Sektörler

 • Gıda ve İçecek
 • İlaç Sanayi ve Biyokimya
 • Kimya ve Petrokimya
 • Arıtma Suyu ve Atık
 • Toz Aktarım
 • Kağıt Endüstrisi
 • Boya, Reçine, Mürekkep
 • Petrol, Gaz, Otomotiv
 • Yüzey İşlemleri
 • Seramik ve Cam
 • Madencilik ve İnşaat
 • Mezbaha Atıkları
 • Kozmetik Ürünleri

Pompa Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

diyafram pompa
Pompa seçimi yaparken transfer edilecek ürünün aşağıdaki özelliklerini belirli olması gerekir. Devamı »

Hijyenik Pompa

diyafram pompa
Hijyenik Pompalar hava ile çalışırlar, uygun bir kompresöre bağlanarak tahrik edilen bu pompalar kompakt ve az yer kaplarlar. Aşındırıcı ve çözünme özelliği olan ürünlerin transferine uygun tasarlanmıştır. Devamı »
Pompalar İletişim

Adres: Dudullu O.S.B 2nci Cad.
No: 20 Ümraniye/İST.

Tel: (0 216) 420 10 00
Faks: (0 216) 466 33 97

E-posta: info@pompalar.info